4marathone slajder

4 йога марафон у Львові

Нарешті можемо потішити вас чудовою новиною! Скоро, тобто вже на днях, відбудеться 4 йога марафон у Львові від проекту DimYoga. Цього разу ми ще більше підготувалися до цієї події та попрацювали над комфортом, наповненням та зручністю.

Отож, 7 березня з 10:00-18:00 цілий день можна присвятити практиці, познайомитися з новими видами йоги, викладачами, школами. Також цього разу можете брати свої діток, адже для них буде відбуватися паралельна програма, тому ви спокійно поринете в свою практику, а вони в свою :)

Палац спорту «Україна», вул. Мельника, 18. IV-й Йога Марафон. 

Наш марафон проходить завдяки вам та для вас. На третьому марафоні нас просили проводи такі події якомога частіше.

Ми прислухаємось :) Раді будемо вашій підтримці та відгукам і надалі.

p.s. Зібрані кошти підуть на організацію наступного марафону.

;) Команда DimYoga

 

Розклад йога марафону:

10:00 – Євген Суковський/студія DimYoga/ранкова йога

11:00 – Головня Ольга/Українська Федерація Йоги/хатха йога: коректна практика бандх та їх терапевтичні властивості

12:00 – Джай Джот Каур/студія Ківі Фітнес/хатха-йога: подолання протиріч, шлях до цілісності

13:00 – Перерва на Обід

13:30 – показ весняної колекція одягу для йоги від Лілі Сас

14:00 – Єкімов Станіслав/Тренінг Центр «ТОТЕМ»/японська практична техніка Сінто «Хей-Хо»

14:30 – Едуард Голяк /студія Комплексна йога/комплексна йога

15:30 – Галина Sara, Сергій Хлєбніков/Акро-йога / спеціальні гості із Києва

16:30 – Регіна Раінська/студія DimYoga/шивананда йога

17:30 – Ольга Сергеєва та Євген Суковський /йога нідра

Дитяча програма

10:00 – 11:00 — забави для дітей від родинного центру «Мацьопа»

11:00 – 12:00 — творче заняття з Наталією Медведєвою від родинного центру «Мацьопа».

12:00 – 12:45 — йога та дихальні практики з Денис Наталією, презентація програми Art Excel від ТОВ «Мистецтво життя».

13:00 – 13:45 — прості техніки медитації і розслаблення з Денис Наталією, презентація програми Art Excel від ТОВ «Мистецтво життя»

13:45 – 17:00 — ігри та забави від родинного центру «Мацьопа».

 

Учасники Йога Марафону:


 проект DimYoga

Наш проект знайомить усіх охочих зі світом йоги та веденням здорового способу життя.

Один з наших головних принципів – йога для всіх і разом. Підходячи до йоги як до сакральної практики, ми розуміємо що кожен інструктор або тренер є провідником певного знання отриманого через власний досвід або від інших вчителів. Завдання інструкторів Йоги полягає в тому, щоб донести практику так, аби вона допомагала, розвивала і давала нові можливості. 
Розуміючи те, що всіх знань не осягти самотужки, ми відвідуємо різноманітні семінари, лекції та практикуми інших вчителів, а також – ділимося своїми знаннями на власних заходах. 
Наш підхід до йоги можна виразити цитатою великого Вчителя Йоги сучасності Ш.К.П. Джойса: «Йога – це 99 % практики і 1 – теорії. 
Знайомтесь, наші інструктори/провідники Хатха Йоги – Євгеній Суковський та Оксана Таран.

Відкриття 4 йога марафону проведе Євген Суковський, керівник йога студії від проекту ДімЙога.


Комплексна йога

Школа комплексної йоги?..

Це коли ви приходите в зал з бажанням заспокоїти свій розум, я завертаю вас в таку загогуліну, що в розумі залишається лише одна думка: “Коли це закінчиться?!” І ви більше не думаєте який ідіот ваш босс. У вас проблеми зі сном? 15 хвилин шавасани в кінці заняття ви будете чекати як манни небесної. І якщо станеться так, що ви вийдете з залу в сухій майці, я поверну вам гроші за заняття ))) А ще в нас є легенда про ранкові печенька, але про це вже на йога-марафоні…

Презентувати свою школу буде Едуар Голяк, сертифікований тренер та керівник студії.

Once upon a time йога стала моїм спобом життя і це привело мене до ха-тха йоги як інструменту щоденної роботи з тілом і розумом, балансуванням між потребами і бажаннями. Для мене йога — це не самоціль, йога — це процес, який відкриває нам самих себе. І не важливо в який бублик я зміг закрутитися, важливо як це повпливало на моє відношення до себе, оточуючих і світу. Вона стала маяком в бурхливому океані будення, дозволяючи впевнено скеровувати своє життя у обраному напрямку.

Я сподіваюсь, це допомагає не тільки мені, а й моїм друзям по килимку :)

Намасте,

Едуард Голяк.

 


Ківі фітнес

 

Одна з найбільших студій у Львові.

Студія йоги в Ківі Фітнес — місце, де кожен може віднайти спокій і рівновагу. Регулярні заняття відкриють приховані здібності, покращать здоров’я і навчать ефективним засобам володіння тілом, думками і емоціями, що дозволить поєднати їх в гармонійну цілісність, а це зрештою і є метою йогічної практики.
Презентувати студію буде Джай Джот — інструктор традиційної хатха- і кундаліні-йоги.
Проводити буде хатха-йогу: Подолання протиріч, шлях до цілісності.
Перше практичне знайомство з йогою відбулося у 2006 р., тоді ж отримала посвячення і духовне ім’я у Кундаліні йозі традиції Йоги Бхаджана від майстра цього напрямку Гуру Чарана. На своїх заняттях намагаюсь не обмежуватись роботою з фізичним тілом, а поступово розвивати здатність усвідомлювати процеси і на тонших рівнях — спостерігаючи за диханням і думками, поза межами якоїсь певної філософської школи, щоб кожний мав змогу самостіно віднайти своє призначення і стати максимально ефективним у його реалізації.
 
Мережа жіночих фітнес клубів Ківі Фітнес:
1) вул. C. Бандери, 18 тел.: 261 35 73
2) вул. Масарика, 2 тел.: 240 74 77
3) вул. Наукова, 43б тел.: 240 97 65
info@kiwifitness.com.ua
www.kiwifitness.com.ua


Українська Федерація Йоги

Всеукраїнська громадська організація «Українська Федерація Йоги» – це союз незалежних йога-центрів та інструкторів, завданням якої є гуманітарно-просвітницька діяльність, спрямована на усвідомлене поліпшення фізичного і психологічного стану людини, за допомогою системи методів і практик йоги.

Мета організації – популяризація йоги та здорового способу життя, а також гармонізація взаємин людини і суспільства. Крім класичної йоги з поглибленим акцентом на хатха-йогу, Школа Української Федерації Йоги (УФЙ) являє собою складну багатогранну езотеричну систему, яка поєднує фізичні навантаження і психотерапію, медицину і філософію, соціальний тренінг і культурологію.

Українська Федерація Йоги має свою команду професіональних йога терапевтів та заснований на базі школи Український Інститут Йоги та Йогатерапії, в рамках діяльності якого проводяться дослідження терапевтичного впливу асан та пранаям хатха йоги на організм людини. Ці знання формують унікальний підхід інструкторів УФЙ до викладання хатха йоги, який поєднує в собі медичні, енергетичні та психосоматичні (принципи впливу на психіку через тіло) аспекти.

Школу буде презентувати Ольга Головня – інструктор львівського відділення Української Федерації Йоги, лікар кардіолог та йогатерапевт.

Під час професійної діяльності лікаря в мене почали виникати питання, відповіді на які знаходяться поза межами профільної освіти. «Як співвідноситься емоційний стан людини та її схильність до певних хвороб?», «Чи може людина впливати на біохімічні процеси в організмі, використовуючи лише можливості свого тіла?» І багато інших. В пошуках відповідей в 2008 році я прийшла в йогу і на даний час вже є одним з членів професійної команди інструкторів Української Федерації Йоги у Львові. Медична освіта в поєднанні з роками особистої йогічної практики зумовили мою спеціалізацію в інструкторській діяльності. На даний час я є співробітником Українського Інституту Йоги та Йогатерапії, займаюсь дослідженнями впливу асан та пранаям на сердцево-судинну систему, провожу майстер класи та лекції на тему йогатеріпії, складаю індивідуальні терапевтичні комплекси та провожу групові заняття з йоги.

На йога марафоні я проведу заняття з практики бандх (м’язових замків).

Практика бандх, в основі якої є оволодіння м’язами діафрагм тіла – тазовою, грудобрюшною, та носоглотки має різноманітний вплив на організм людини:

– дозволяє поліпшити лімфообіг та венозний відтік, що може бути корисним при схильності до варикозного розширення вен, та порушеннях лімфообігу.

– гармонізувати баланс вегетативної нервової системи та процеси збудження та спокою.

– відновити послідовність нормального дихання при храпі, та затримках дихання у ві сні.

 


 

Тренінг Центр «ТОТЕМ»

Робота «Тренінг-Центру «ТОТЕМ» охоплює багато аспектів: від базових навиків роботи з енергетикою до поглиблених технік в різних областях самопізнання. Спрямованість тренінг-центру на оздоровлення душі та тіла дозволяє вирішувати найрізноманітніші завдання: від досягнення соціальних цілей і підвищення власної ефективності у всіх сферах діяльності через самозцілення до розуміння власної Природи, глибинної Суті, актуальних завдань розвитку і шляхів власної реалізації. Психофізичні семінари ведуть досвідчені тренери, кожен з яких є Майстром у своїй справі. Усі тренінги винятково практичні!

Мета – допомогти людям знайти свій шлях, навчити їх використовувати свої приховані ресурси, таланти, розвинути особистісні якості і практичні навики для поліпшення та вдосконалення власного життя та здоров’я.

Майстер-клас на тему: Робота з ефірним тілом. На даному майстер-класі Ви зможете ознайомитись з дев’яти чакральною моделлю роботи основних чакр. Їх вплив на здоров’я та взаємостосунки з оточуючими нас людьми і простором. Також будуть представлена японська практична техніка Сінто гармонізації та балансування чакр «Хей-Хо».

Тренер: Єкімов Станіслав (Львів) – Гештальт-терапевт, спеціалізація психосоматика (Московський Гештальт Інститут). Керівник Тренінг Центру«ТОТЕМ»,

Під час заходу відбудеться теоретична частина: що таке чакри, дев’яти сакральна модель. Практична частина: японська практична техніка Сінто «Хей-Хо».

Цільова аудиторія – без обмежень (усі кого цікавить власний саморозвиток)

Примітки: дрес-код – вільний. 


Ліля Сас

 

На марафоні свої творчі напрацювання презентуватиме львівський стиліст дизайнер Лілія Сас.
З останніх надбань творчості є лінія так званого “йогічного одягу”, призначеного як для занять йогою так і для будь-яких інших технік фізичного вдосконалення, останні моделі якого ви можете придбати на сайті DIMYOGA – ексклюзивного партнера з продажів http://dimyoga.com/ua/exclusive

 


Акро йога

Несподівана новинка в нашій програмі – Акро-йога
Знайомтеся: Акро-йога – це найвищий ступінь парної йоги, об’єднує духовну мудрість йоги, цілющу силу тайського масажу і енергійність акробатики. Взаємодія з партнером і досягнення високого рівня довіри – основні цілі цієї нової практики, в якій поєднані три древні традиції. Це творчий підхід до Йоги, коли двоє людей об’єднуються в єдине ціле і починають «дихати рухом». Краса починає проявлятися саме в русі, перетіканні з пози в позу. Ви відчуваєте незабутні відчуття від спільного виконання асан. Основа практики не сила, а баланс, тому кожен може спробувати себе в ролі «акробатки» або «акробата».
Дізнатись, спробувати та відчути нам допоможуть гості з Києва Галина Sara – викладач йоги в стилі віньяса флоу. Сертифікована світовим Йога Альянсом за стандартом RYT 200.
Сергій Хлєбніков – професійний акробат, випускник Київського Циркового Училища, володар призу «Срібний Лев» на Китайському міжнародному цирковому фестивалі.


 проект DimYoga

Регіна Раїнська на 4 Йога марафоні проведе заняття із Шивананда йоги. Регіна у Львові проживає досить нещодавно, та вже стала невід’ємною частинкою нашого львівського йогічного світу. Вже багато хто був на занятті у Регіни, та відчув усю потужність її практики не на словах.

Регіна Раїнська – магістр філософії, інструктор з йоги.
Закінчила ДНУ, аспірантуру НМеталАУ, кафедра філософії. Спеціалізувалася по метафізиці сходу.

Практикує хатха-йогу з 2003 року. Навчалася у Шаповала Ю.Н. (Дніпродзержинськ), Шеллендера Неги (Рішікеш), Свамі Нірмалананди (Рішікеш), Шібінду Лахірі (Варанас). З 2009 року викладала теорію і практику йоги в Йога-центрі «Веданта» м.Дніпропетровськ в стилі Шивананда-йога.


 

 

Партнери:

Приватна миловарня «Suemade»

 

Маленька, сімейна кампанія з виготовлення спа продукції, живої косметики та мила. Ми використовуємо тільки природні матеріали, повністю гарантуючи без синтетичні складники. Вся продукція підходить для вегетаріанців, більшість також для веганів.  Сертифікована МОЗ.

suemade.com

 


Майя

 

Магазин еко товарів «Майя» пропонує органічну та натуральну косметику, еко засоби для прання та прибирання,натуральні багаторазові підгузники, слінги та ерго-рюкзаки та багато натурального та безпечного для здоров’я всієї сімї…
Нас можна знайти у місті Львові по вул.Городоцька 85 офіс 315, також т.067 270 37 68
Інтернет-магазин www.maiya.com.ua


Green Market

 

Green Market – магазин органічної та натуральної продукції. В асортименті магазину продукти, побутові товари та косметика. В продажі завжди є такі смаколики, як бездріжджевий хліб, кисло-молочні продукти, натуральний зефір та мармелад ручної роботи, різноманітні продукти для пророщення, корисні замінники цукру та багато іншого. Приємний персонал завжди запропонує на дегустацію квашені маслини, натуральні солодощі, ковбасні вироби, сир.

Наша адреса:
м. Львів, вул. Дмитра Вітовського 6 (біля Стрийського ринку).

Наш ярмарок

 

«Наш ярмарок» – це кооператив виробників натуральних і органічних продуктів, а також проект свідомого споживання.

Коли люди стануть свідомо споживати більше їжі від місцевих систем – систем, які розвивають місцеву економіку та побудовані на принципах турботи про землю, турботи про людей і тварин в них, – ми вважаємо, що тоді ми побачимо реальні позитивні зміни світу.

На йога марафоні ми хочемо представити:
зелені коктейлі
бездріжджову випічку
проростки
олії холодного віджиму

Магазин Live Life Eco

 

Все найкраще нам дає природа. Саме тому Магазин Здорового Харчування LIVE LIFE ECO в Трускавці пропонує все що стосується слів Bio, Eco, Organic, Hand made, Fresh, Quality, 100%Natural, Gmo Free.
У нас Ви знайдете продукти які не підлягали термічній обробці, шоколад який може бути корисним, печиво яке не містять борошна, сироїдні живі хлібці, пастили, натуральні чаї, зелену каву, багато спецій, прянощів, проростки живих культур у різному вигляді, бездріжджову випічку та ще багато різного корисного, смачного, натурального.
Для всіх хто дбає про своє здоров`я та здоров`я близьких.
Практика йоги + натуральне харчування – це вірний спосіб прожити своє життя повним здоров’ям та сили!


DimYoga

 

Найбільший вибір килимків для йоги в Україні, магазин пропонує як роздрібну так і гуртову торгівлю для студій та магазинів.

В магазині можна придбати не тільки килимок, чохол та аксесуари для занять йогою, також можна купити зручний одяг для йоги, ексклюзивно представляє дизайнерський одяг Лілі тСас. Аюрведичні препарати, ароматичні палички, китайські чаї та натуральну косметику.

Все це можна придбати або в нас в магазинчику на Коперника, 29 (2 поверх), або онлайн за адресою www.dimyoga.com


Вегетаріанське кафе «Макоча»

 

Макоча — це авторське вегетаріанське кафе з рецептами страв різних народів світу, що адаптовані під наші українські продукти. Наше меню різноманітне та смачне, включає в себе основні страви, солодощі та чай. А також, ми проводимо майстер-класи з приготування, вечори кіно та чаю, лекції про здорове харчування та китайські церемонії чаювання. 

Більше про нас, читайте на сторінках соціальних мереж:

 Магазин китайського чаю «Золотий фенікс»

У нас пошановувачі якісного та смачного чаю зможуть придбати у широкому асортименті чаї найвищого гатунку: червоні, улуни, зелені, білі, фруктові, пуери та інші. Також пропонуємо посуд та аксесуари для створення святкової атмосфери чаювання.

Тут Вам запропонують більше 60 видів елітного китайського чаю, допоможуть обрати той, що підходить саме Вам!! Ви зможете стати учасником чайної церемонії, взнаєте про корисні властивості древнього напою, тонкощі його заварювання та вживання, підберете подарунки для своїх близьких та друзів!!!

Будемо раді бачити Вас: Пн-Пт 10:00-19:00, Сб 10:00-18:00.

 


Фотограф Марія Вейсберг

Засновник та ідеолог львівської фотостудії «Мавка». Ще дитиною почала захоплюватись, та вивчати мистецтво фотографії. Брала участь у багатьох тематичних виставках, працює як і з фото, так і з відео. Одним із напрямків улюбленого фото – це звичано, фотографування йогів. Всі чудові фотосесії, які ви неодноразово бачила в нас на сторінках та на наших подіях, це справа рук саме цієї тендітної та симпатичної дівчини. Також постійний фотограф дизайнерського одягу від Лілії Сас.  Така собі йогічна колоборація :)


Мехенді

Стародавнє мистецтво мехенді здатне не просто прикрашати тіло. Хна здавна відома своїм цілющим ефектом і використовується не тільки в косметиці, але й в медицині. У різних формах її застосовують для лікування головного болю, загоєння ран, очищення крові.

На йога марафоні вас буде радувати неординарна Iнга Фрекенснорк – художниця, майстер мехенді і віртуозний майстер боді-арту. Процес розпису хною подарує Вам масу позитивних емоцій, відновить душевну рівновагу а візерунки надихатимуть Вас протягом декількох днів і навіть тижнів.


 

«Мистецтво життя» або Art of Living

«Мистецтво життя», зареєстроване в Києві в 2005 році, проводить в Україні курси та програми Міжнародного фонду Art of Living Foundation. Основна робота та мета направлені на створення розцвітаючого, здорового і безпечного суспільства. Для цього вже багато років проводиться безліч соціальних програм та курсів, у 151 країні світу. В Україні  курси є у Києві, Львові, Ужгороді, Харкові та багатьох інших містах.

Один з напрямків Art of Living  – цикл курсів з усіх напрямків йоги. Все починається з простої п’ятиденної програми «Мистецтво бути щасливим», потім поглиблені курси мовчання, медитацій, асани, цикли лекцій – кому що до вподоби. Базова програма «Мистецтво бути щасливим» дає основу для занять йогою та вчить, як знімати стрес за допомогою дихання пранаям та вправ з йоги.

На IV йогамарафоні «Мистецтво життя» буде проводити йогу для дітей.

 

Партнери: 

Нас підтримали та допомогли в реалізації цього йога марафону

 

 


 

Інформаційні партнери: