аштанга

Навчальний семінар. Аштанга йога з Оленою Наассан

Дорогі друзі у Вас є унікальна нагода зробити щось приємне і корисне для свого тіла і розуму із самого початку Нового Року.

Для тих хто хотів але не встигав, а особливо ­ для тих, хто хоче потрапити на інтенсив

з Аштанга Йоги, є можливість відвідати теоретично практичний семінар із розбору першої серії Аштанга Йоги 2 -­ 3 січня!!!

Ви вже встигнете відпочити і змоджете приділити декілька ранкових годин, котрі дадуть Вам користь на все подальше життя.

Класично, планується проведення двох зустрічей по 3­ – 3,5 години на котрих Ви дізнаєтесь що таке Аштанга Йога, отимаєте практичні навички та теоретичні знання стосовно власної практики і два бонусних заняття в подарунок від Дому Йоги.

Деталі семінару
Семінар відбудеться при наборі групи з 6-8 людей. Заняття ми проведемо на вихідних. Тривалість по 3-4 години. Цей семінар можуть відвідати і початківці і ті, хто вже практикує йогу. Саме на семінарі буде багато практики, але одяг та килимки беріть з собою, адже буде розбір асан і потрібно буде трохи та все таки йожитися :)
Семінар проведе Naassan Alyona — авторизований викладач.

Місце проведення
Вул. Коперника 29/5 студія “Дім Йоги”

Час та дата проведення: 2 та 3 січня

Субота, 08:00 — Теоретичне заняття по розбору послідовностей першої серії Аштанга Йоги і підбору індивідуальної практики для кожного учасника.

Неділя, 08:00 — Теоретичне заняття по розбору послідовностей першої серії Аштанга Йоги і підбору індивідуальної практики для кожного учасника.

Вартість семінару 45 $ (або грн по курсу на день семінару 1147 грн. ) Оплатити можна у будь-якій зручній для вас валюті. Варто внести передоплату 50% аби підтвердити свою участь (можна внести всю суму відразу). У вартість входить 2 заняття та 2 бонусних (що не є обов’язковими, проте дуже бажаними та корисними саме для Вас).

Реєстраційна форма: