Bazil

Викладач Євгенія Базилевич

Євгенія Базилевич: самостійна практика з 2001 року, практика в студіях з 2008 року, викладацький стаж півроку.

_DSC0979

Євгенія активна та позитивна людина, завжди усміхнена та щаслива. Доброта та щирість підкорюють з першого погляду. На занятті в Євгенії ви будете почуватися наче вдома, адже ніжний голос, спокій та тиша будуть наповнювати Вас тільки приємними почуттями. Йога перетвориться на улюблене заняття :) Євгенія віддано та старанно проводить заняття з йоги, приділяючи увагу всім своїм учням.  Трошки більше знайомства з Євгенією з її вуст:

«Йога з’явилась в моєму житті завдяки особистому бажанню глибше дізнатись про природні методи покращення здоров’я, адже традиційна медицина не зовсім задовільняла мою потребу пізнання у цій сфері.
Саме тоді, йога прийшла в мій дім у вигляді тонесенької білої книжки «Наука про йогу». Авторка цієї чудової книги описує те, як вона проводила експеримент з Львівським Діагностичним Центром та вивчала вплив асан на нашу ендокринну систему. В цей час для мене це була справжня інформаційна «здобич», адже інтернет був малодоступним.
Йога студії існували, але більш  як закриті групи ентузіастів. Отож, я активно почала займатись згідно інчструкцій в книзі, яка день за днем стала відкривати для мене глибокі тайни світу йоги. Я самостійно підбирала собі програму, опрацьовувала графік та діаграми стосовно змін гормонів в асанах, вилежувала в плузі по 10 хвилин.
Результатом усіх моїх старань стали дві мої чудові донечки і йога зіграла в цьому далеко не останню роль.
Тоді я почала опановувати йогу для вагітних, яка теж трималась на принципі «одна баба казала». Але практика, все одно пішла на спад, домашні клопоти не залишали часу та натхнення. Та тіло, звичайно, вже не могло цього вибачити і періодично примушувало щось із собою робити. Хотіла написати «повертало на килимок», але поняття «йога мату» у мене з’явилось лише за кілька років, коли вийшовши з декретної відпустки на роботу зіштовхнулась з хронічним стресом й одного дня їдучи в трамваї з головою повною важких думок не натрапила на слово Yoga поряд з чарівним лотосом в брамі одного з будинків на Дорошенка. Так я і натрапила на справжніх львівських йогів та почала займатись у студії Едуарда та Руслани.
Це стало початком моєї цікавої йога подорожі по залам, студіям, викладачам. Змінилось багато речей: моє ставлення до йоги, сприйняття себе самої і інше. Одне залишилось незмінним досі – йога стала такою ж невід’ємною частиною мене, як дихання. І наче дихання веде за собою рух, так йога веде мене по життю, оточуючи мене прекрасними людьми, цікавими подіями і новими відкриттями».

_DSC0965