12402000_10206706250149553_3904313607385971435_o (1)

ДзенКіно – Готель Меріголд: Кращий з екзотичних

Нашу рубрику ДзенКіно в новому 2016 році ми вирішили відкрити цією неймовірно теплою та доброю стрічкою, котра однозначно варта потраченого часу. Вона пронизана тим властивим британцям тонким та іронічним почуттям гумору, за яке ми їх так любимо і яке в цьому випадку стикається з безмежною індійською добродушністю! 

Готель «Меріголд»: Кращий з екзотичних/ The Best Exotic Marigold Hotel

Рік випуску: 2012

Країна: Великобританія

Режисер: Джон Медден

Тривалість: 124 хвилини

Готель Меріголд: Кращий з екзотичних – це щось на зразок елітного будинку для людей похилого віку, котрий знаходиться в Джанпурі. Це місце, куди люди можуть приїжджати з усього світу щоб провести там свої золоті роки. У всякому випадку, таким був його задум.

Спокусившись на змальовану перспективу, семеро пенсіонерів з Англії вирушають в Індію на зустріч змінам, пригодам, знайомству з незвичною для них культурою. Словом, на зустріч новому життю. В кожного з них завершився певний етап в житті і кожного з них в Індію привели їх власні обставини, проте незважаючи на всі їхні відмінності, шок у всіх був однаковим. Одне можна сказати з упевненістю – вже що-що, а пригоди вони однозначно знайшли.

Зустрів їх менеджер на ім’я Сонні, котрий нестачу навичок, потрібних для успішного ведення бізнесу, з надлишком компенсує нестримним ентузіазмом. Сам готель тримається на чесному слові, телефони не працюють, в одних номерах немає дверей, в інших несправна сантехніка, в третіх живуть птахи… Словом, не зовсім це уявляли собі наші поважні англійські пенсіонери, коли вирушали в далеку подорож. Окрім, можливо, місіс Доннеллі, проте це вже окрема історія.

Кожен з наших героїв по-своєму реагує на цей неочікуваний жарт всесвіту. Одні поринають у світ місцевих звичаїв, відвідують храми та музеї. Хтось займається своїми справами, а хтось чужими. Хтось же знаходить роботу, поки інші забарикадовуються в готелі і мріють про повернення додому. Дехто навіть допомагає милому та безтолковому Сонні керувати його готелем, адже хоч йому і далеко до ідеального менеджера, в нього є щось, що не дозволяє залишитись байдужим, а саме – мрія.