meditation_blog

Медитації з Борисом Капустою. Антистресовий механізм

Друзі, запрошуємо на новий курс медитації від Бориса Капусти. Заняття відбуватимуться тричі на тиждень, по понеділках, середах та п’ятницях. Початок занять о 19-й. Ми робимо усе, щоб Вам було як найзручніше відвідувати та медитувати.

Про курс: Здатність медитувати є вродженою людською рисою. Цей природний антистресовий механізм дає можливість зберігати внутрішню рівновагу та адаптуватися до будь-яких зовнішніх змін без надмірних зусиль. Кожна дитина має це вміння, проте зазвичай воно втрачається, а точніше – забувається з віком.

Заняття складається із трьох блоків. Кожен блок лекцій складається із п’яти занять. Кожне заняття – це 1,5 години теорії та 15-25 хвилин медитації.

25 вересня розпочинаємо 1 блок:

1 вступна лекція  – 25 вересня – понеділок – 19:00

2 лекція – 27 вересня – середа – 19:00

3 лекція – 29 вересня – п’ятниця – 19:00

4 лекція – 2 жовтня – понеділок – 19:00

5 лекція – 4 жовтня – середа – 19:00

Після закінчення 1 блоку, пауза на тиждень, щоб переварити інформацію, помедитувати вдома, і якщо усі присутні на першому блоці бажають продовжити навчання, в такому ж режимі продовжуємо 2 блок і третій.

Прослухавши цикл лекцій повністю, Ви отримаєте:

– навики медитації;

– знання про потенційні помилки медитуючих, про зовнішній та внутрішній хід медитації, про структуру свідомості та механізм звільнення від стресів у процесі медитації, про першочергову роль уваги в житті людини та вплив медитації на розвиток цієї уваги;

– впорядкування та розуміння інформації про існуючі системи саморозвитку, школи та техніки медитації;

– чітке розуміння таких речей, як облаштування тонких світів та тіл людини, понять Дух, Душа, Бог та векторів руху душі; ланцюжок «відчуття-образ-думка-ідея-увага» та аналогічні функції психіки по К.Юнгу; структура енергетичної системи людини; смерть та переродження; Кундаліні; взаємовідносини чоловіка та жінки на рівні «душа-дух» і багатьох інших моментів, що суттєво збільшуватиме ефект від медитацій;

Заняття проводить Борис Капуста, людина з багаторічним досвідом медитації. Він почав власну практику під керівництвом одного із учнів Ошо–Раджніша, випускник курсів “Учителів Трансцедентальної Медитації Махаріші”, викладач Ведичного Університету Махаріші, біолог-валеолог, лікар Аюрведи, майстер Джйотіш (ведичної астрології).

Як говорить сам Борис: «Я не є представником «Руху Махаріші», як не є представником жодної з формальних шкіл або систем, оскільки бачу, що від вузьких формалізованих рамок Знання сильно страждає, часто-густо одні рамки і залишаються. Я ж намагаюся вчити розширювати будь-які рамки і інтегрувати різні системи самовдосконалення”.

Зареєструватися на курс можна за посиланням:

 

Вартість курсу :

Вартість курсу, першого блоку, який складається з 5 лекцій становить 700 гривень.

Перше вступне заняття – 80 гривень.

Після вступного заняття ви можете продовжити навчання доплативши вже лише 620 грн.

ЗНИЖКИ: 

  • прийди з другом та оплатіть разом лише 1000 гривень (знижка 400 гривень).
  • оплатити одразу за два блоки навчання, що складають 10 лекцій. При оплаті на початку навчання вартість становить 1000 грн (знижка 400 гривень)

Початок курсу – при наборі групи від 8-ми чоловік.

Всі заняття починаємо о 19.00

Дні проведення: понеділок, середа, п’ятниця.

Умови: можна відвідати як одне вступне заняття, так і весь курс. Обираєте найоптимальніший варіант.

 Адреса: Заняття проходитимуть у DimYoga (вул. Брюлова 9/3)

Для участі обов’язкова реєстрація та організаційний внесок у розмірі 80 гривень.