12391097_10206578076865301_2139957646562677177_n

ДзенКіно – Життя велосипедом

Хтось все ще нерозлучний зі своїм велосипедом, а інші терпляче чекають, поки в місто повернеться тепло та сонце. І першим і другим ми радимо переглянути стрічку, присвячену нашим двоколісним друзям! Приємного перегляду :)

Життя велосипедом/ Life cycles

Рік випуску: 2010

Країна: Канада

Режисер: Дерек Франковскі, Раян Гібб

Тривалість: 47 хвилин

У всього є свій початок та кінець. Таким є закон цього світу. В кожного є свій життєвий цикл – в кожної людини, тварини, предмета. Цикл, який складається із безмежного числа різноманітних можливостей та розгалужень між двома незмінними точками – народженням та смертю.

Стрічка «Life cycles» – це розповідь про один із найкращих винаходів людства і його життєвий цикл, а саме про велосипед. Ми побачимо його «народження». Станемо свідками його життя – як і все на світі, він змінюється, розвивається, ламається, старіє та завжди рухається вперед, мчить навипередки з часом. Він дарує нам одне із найкращих відчуттів – свободу. Саме за це ми його і любимо.

Ми проїдемо з ним тисячі кілометрів. Побачимо його подорож неймовірної краси лісами, полями та горами, містами і пустелями. Поки одного разу він не зупиниться назавжди. Такий вже закон життя.

«Life cycles» – це один із найкращих фільмів про велосипеди. Він настільки гарно знятий, що буквально гіпнотизує і його хочеться переглядати знову і знову. А Вам цікаво побачити світ «очима» Вашого двоколісного друга?)