%d0%bf%d1%80%d0%be2-1

Огляд найкращих килимків культової фірми Manduka

Manduka – це американський спеціалізований бренд високоякісної продукції для йоги, туризму, подорожей і просто активного способу життя.

На сучасному ринку килимків для йоги Manduka по праву вважаються найкращими і можуть похизуватися вишуканим дизайном, відмінною якістю та широким вибором. Проте, історія компанії починалася набагато скромніше.

А почалось все з того як Пітер Сетріос, який зараз є автором та ідейним натхненником компанії, дослідив, що килимки з натуральних матеріалів допомагають краще розуміти та контролювати своє тіло. У 1997 році він створив перші кілька примірників каучукових килимків і відправив їх на пробу своїм друзям. Попри скромний дизайн, вони відразу отримали шквал позитивних відгуків, і це стало поштовхом до створення компанії Manduka.

На сьогодні асортимент і дизайнові варіації фірми значно розширились, тому продукція Manduka можуть задовольнити будь-які смаки та потреби. Якість своєї роботи компанія підтверджує пожиттєвою гарантією на килимки серії The PRO.

Найпершим килимком став легендарний The PRO – зроблений із ПВХ, він уже більше 10 років залишається найкращим у світі килимком для інтенсивних практик. Товщиною, елегантністю та ідеальною чіпкістю він перетворює практику на суцільне задоволення навіть для найвибагливішого йога.

manduka-black-mat-pro-high-quality

Один з найкращих килимків Manduka для основних практик – ProLite – яскрава та стильна модель з ПВХ, м’який, чіпкий і суперстійкий до зношення.

manduka_dimyoga_ecolite_01

Окремої уваги вимагає серія килимків eKO – ідеальний вибір для інтенсивних практик, а також абсолютно екологічно чистий та безпечний для середовища. Має три шари, які забезпечують комфорт під час занять, гарантують чіпкість та м’якість.  Верхній шар імітує водорості, природним чином забезпечує хороше зчеплення; перешкоджає попаданню вологи, запобігає утворенню бактерій. Другий (нижній) шар потовщений, забезпечує амортизацію. Його також можна перевернути і використовувати в якості верхньої поверхні для збільшення зчеплення. Середній шар зроблено з суміші бавовни і поліестеру; пов’язує верхній і нижній шари термічним процесом, усуваючи необхідність використовувати токсичні види клею.

135021-eko-20-midnight-3

Компанія Manduka широко відома своїми екологічними проектами, тому в їхньому асортименті широко представлені килимки з натуральних матеріалів. Найкращий серед них – каучуковий килимок eKO Lite, над створенням якого розробники працювали 4 роки, тому можна сміливо сказати, що ця модель є досконалою і найбільш надійною на сучасному світовому ринку.

product_540_0

Окремої уваги заслуговує туристичний каучуковий килимок Eko SuperLight. Товщина 1,5 мм та вага 1,1 кг робить його дуже зручним та компактним для подорожей та практик на природі. Легко складається книжкою, чіпкий та витривалий.

product_538_2

 

ProLite EKO Lite Eko SuperLight
Спосіб застосування ідеально підходить для інтенсивних практик 100 % натуральний каучук, чіпкий та витривалий ідеальний легенький килимок для подорожей, може використовуватися як покриття для основного килимка
Цільова аудиторія викладачі, просунуті користувачі універсальний універсальний
Матеріал ПВХ без латексу каучук каучук
Товщина 4,7 мм 4 мм 1,5 мм
Вага 1,8 кг 2 кг 1 кг
Ціна 2500 2400 1999

Рушники для йоги Manduka також вважаються найкращими на світовому ринку, чудово вбирають вологу, мають чудове зчеплення з килимком, тому ідеально підходять для інтенсивних практик.
Один з таких рушників – Skidless Technology. Ця модель виготовлена з мікрофібри з силіконовими вкрапленнями, які покращують зчеплення з поверхнею. Для створення одного такого рушника переробляють щонайменше 8 використаних пластикових пляшок.

2229647_src_1

Килимки від Manduka перетворюють практику на суцільне задоволення, позбавляючи будь-якого дискомфорту та допомагаючи зосередитись на відчуттях.