mysha_1

«Дванадцять сплячих мишенят і джентльмен у фраці»

Запрошуємо на відкриття виставки казкових сплячих мишенят, що відбудеться 12 лютого о 17-й годині у приміщенні DimYoga, що за адресою вулиця Коперника 29, п’ятий офіс.

На відкритті можна буде познайомитися із автором  робіт, чарівною Юлією Орловою. Юля –  найталановитіша майстриня з вовни у Львові та Україні. Її роботи подорожували до Канади та Англії.

dim_yoga_orlova

Це вже друга виставка тривимірного моделювання з вовни, яка буде відбуватися у нас в межах простору DimYoga. Всі робити можна забронювати та придбати після закінчення виставки. Наразі вироби створені в одному екземплярі, усі наступні будуть виготовляти лише під індивідуальне замовлення.

Забрати обрані роботи можна буде 13 лютого. Це стане чудовим подарунком для вашої коханої половинки. Жодна людина не зможе стримати емоції, побачивши цих чарівних мишенят.

%d0%b9

Щодня будемо дарувати вам знайомство з однією мишкою та розповідати її історію. Отож ви вже до виставки зможете обрати близьку вам по духу, а прийшовши, одразу забронювати її. Поспішайте, їх всього 12 та Джентельмен у фраці!

А ось, що автор каже про свій проект.

“Уява і бажання створювати – це одні з найкращих джерел радості і щастя в житті людини, – розповідає Юля Орлова. –  Моя найбільша пристрасть – тривимірне моделювання з вовни. Овеча вовна – надзвичайний матеріал, тепла і приємна на дотик, подібна на пухнастий пластилін, з багатою палітрою кольорів та відтінків.

%d1%86

Як все почалося? Якось мені запропонували зробити мишку. Якою має бути ця мишка, якого кольору, що робить, яке її ім’я?.. І тут в середині листопаду випав такий розкішний сніг. Так на світ з’явилась спляча Альба, така мила, біла-біла. Вирішила зробити ще для себе якусь мишку, але незвичайну. Виникла Мрія, і я захопилась сплячими мишенятами. Всі вони дуже різні, кожне має свій маленький, особливий простір, характер та ім’я”.

За словами Юлі, можливість придумувати і створювати персонажів неймовірно надихає і захоплює. А довгі зимові вечори створюють сприятливі для цього умови.

%d1%83

“Є в мене ще одне захоплення – книжки, особливо фантастичні оповідання і казки. А коли вигадуєш вовняних персонажів, самі собою починають з’являтися цікаві історії… Насолоджуйтесь подорожжю в світ моєї уяви”, – пропонує нам Юля.

Ще більше довідатися про казкових мишенят можна за зосиланням

https://www.facebook.com/events/707029109470674/