hrystyna

Викладач з йоги Христина Матківська

Знову знайомство :) Цього разу із Христиною Матківською. Досвідчений практик, мама, дружина, власник власного еко-магазину у Трускавці. Практикувала сахаджа, шрі-шрі йогу, комплексну та хатха йогу, зараз надалі вчиться та практикує викладацьку діяльність. 

Не так давно почала свою інструкторську діяльність, проте здається що навички ще залишились з попереднього життя. Інструктор йоги та пілатесу, це здається саме те знання яке мені хочеться донести до людей.
Любов до йоги була присутня завжди, з кожним кроком вперед розумієш що ти робиш цю справу яка тобі до душі. Ще з дитинства я переглядала книгу «Бгагават Гіту» і з захопленням дивилась на медитуючого йога. Напевне батьківський філософський погляд на життя (батько у мене викладач філософських наук ) все ж залишив відображення в мені.
Моє знання йоги розпочалось з «Сахаджа йоги» це унікальний вид йоги який вчить реалізації без будь яких вправ, тільки глибокими відчуттями, відкритістю, внутрішнім пізнанням, розкриттям себе та довготривалими практиками можна досягнути гармонії і напевне істини. Світ йоги різний, тому я почала рухатись і вивчати нові практики.
Цікавою виявилась поїздка до Таїланду, де я пройшла навчання з «Шрі Шрі йоги» та основ Аюрведи. Дивлячись на культуру інших людей, перебираєш їхні головні цінності, якими хочеться ділитись. Вони залишаються в твоїй пам’яті назавжди.
Коли зранку просинаєшся і перша думка якою ти керуєшся скоріше б стати на йога-мат, коли ти кожен рух пропускаєш через себе і відчуваєш потік прани який дає тобі енергію, коли заряджаєш кожну клітинку свого тіла свідомим рухом ти отримуєш позитивний заряд який керує тобою цілий день. І тобі хочеться проживати це щодня. Головне напевне це не те наскільки ти можеш скрутитись, вигнутись і закрутитись а основне – в простому, що ти відчуваєш коли робиш ту чи іншу асану, наскільки ти можеш відчути себе з середини і який стан наступає після…
А взагалі якщо говорити про мене то я завжди посміхаюсь, у мене багато друзів, я займаю активну позицію життя, люблю експерименти, щось нове і неординарне, подорожі, компанії , здорову просту їжу від якої ми теж отримуємо багато енергії. За освітою я вчитель іноземних мов, мама прекрасного хлопчика, займаюся магазинчиком де пропоную людям цікавинки – сувеніри та корисну їжу , саме головне стараюсь до нести до людей інформацію про здорове харчування та все що стосується слів ЕСО BIO, Organic, Natural, Gmo free і т д.
Присутність йоги багато що змінила в моєму житті, я ніколи не закликала людей на заняття з лозунгом «йога змінить ваше життя на краще, приходьте!» я просто кажу «прийдіть і спробуйте» і вже наступного разу ви приведете рідних близьких людей які вам не байдужі.
Розвиваючись разом ми можемо відкривати в собі завжди щось нове.