ris-10-1024x683

«Йога-терапія та адаптація практики при патологіях колінних суглобів»

Друзі! Запрошуємо вас на майстер-клас «Йога-терапія та адаптація практики при патологіях колінних суглобів», який проведе успішний йога-терапевт з м. Харків Єгор Кулаковський у приміщенні DimYoga 30 жовтня о 19.00 за адресою вул. Брюллова, 9/3.

У практиці йоги травми і захворювання колінного суглоба зустрічаються досить часто, а методів реабілітації, які допомагали б вирішити цю проблему, є не багато. Це часто обмежує особисту практику і в цілому робить життя менш повноцінним.

Цей майстер-клас спрямований на розуміння принципів будови і функціонування колін. Постараємося розібратися з походженням тих чи інших проблем цього суглоба. З’ясуємо, як виправити існуючі порушення і полегшити стан поточних травм і порушень, а також уникнути появи нових. Розглянемо вплив стану коліна на сусідні суглоби і взаємозв’язок його в цілому з усім організмом.

image002

Єгор Кулаковський практикує йогу більше 15 років. Навчався у різних вітчизняних та зарубіжних викладачів йоги, у тому числі у доктора Мунусамі Мадавана (Карур, Індія), В. Шешадрі (Майсор, Індія). Дипломований фахівець з йоги та фітнес програм (ХГАФК). Практикуючий йога-терапевт, один із засновників Харківського Центру Йога-терапії. Учасник і спікер щорічної конференції «Практична йогатерапія» (Санкт-Петербург). Автор публікації по йогатерапіі колінного суглоба в журналі Wild Yogi. Проводить велику кількість семінарів по Хатха-йоги і АКРО-йоги в різних країнах (Україна, Росія, Індія, Шрі-Ланка і ін.).

Організатор щорічного свята «108 привітань сонця» і «Міжнародного дня Йоги» в м.Харкові, які збирають сотні людей.

Засновник та ідейний натхненник постійно зростаючого руху “Kharkov ACRO-YOGA community”, розвиває напрямок АКРО-Йоги в Харкові.

kulakovsky

Вартість майстер-класу: при оплаті до 20 жовтня ціна становитиме 150 грн; до 30 жовтня або безпосередньо на занятті – 200 грн.
Реєстрація обовязкова