yoga_day_january

YogaDень : л ю т и й :

Нарешті після зимових канікул довгоочікуваний ЙогаДень. І як завжди, він буде особливий…

15 лютого з 9:00 до 14:00 в новому місці (проспект Шевченка, 10 гранд клуб Софія, 2 поверх)

Немає ніякої йоги!

«The truth is that there is no spoon» (Правда в тому, що насправді, ніякої ложки немає – про згинання звичайної чайної ложки силою думки. Мається на увазі філософська ідея, що «ми самі створюємо дійсність, у якій живемо”. Матриця

Хто не бачив, радимо переглянути :)

Не лякайтеся, це ж ЙогаДень, і тренуватися ми будемо, класично — розпочнемо із тренування.

15 лютого з 9:00 до 14:00 в новому місці (проспект Шевченка, 10 гранд клуб Софія, 2 поверх)

Програма YogaDня:

Цього разу починаємо о 9:00
9:00 – 10:15 Тренування з Katerina Nazaruk (Комплексна йога)
10:30 – 12:00 Лекція на тему Джойтіш – ведична астрологія. Лектор: Boris Kapusta
12:00 – 12:30 обід від Чайний клуб “Макоча”
12:30 – 13:30 унікальний концерт на старовинних інструментах Тарас Трак (гурт Gardarica)

Цього разу для нас його проведе чудовий практик, та симпатична дівчина – Катерина Назарук. Дегустувати будемо комплексну йогу.

Комплексна йога – це дихання і затримки, розтяжки і скрутки, прогини і нахили, зусилля і розслаблення, навчання і помилки, падіння і ріст, пошуки і відкриття, баланс і релаксація,  а також те, що ви з тим всім зробите.
Комплексна йога, як практично і всі інші школи йоги, базується на роботі з ха-тха енергіями. В комплексній йозі працюють як з тілом, так і з розумом, впливаючи на стан розуму через роботу з фізичним тілом і навпаки.

Отож хто не знає що це таке та хоче взнати, абож хто знає і хоче попрактикувати – буде чудова нагода.

 

Опісля тренування будемо слухати лекцію по ведичній астрології – Джойтіш.

«Джойтіш» буквально перекладається із санскриту – «світло богів». Найголовніше завдання цієї системи – продіагностувати життєвий шлях людини та передати їй знання про те, як діяти (чи не діяти) в ті чи інші періоди життя для досягнення успіху чи, як мінімум, для уникнення нової проблеми при вирішенні старої. Як технологія передбачування, Джойтіш описує події минулого, теперішнього та майбутнього і дає розуміння тенденцій в житті людини, як сприятливих, так і несприятливих.
Особисте життя, бізнес, покликання, стан здоров’я, енергетичний потенціал, конкуренти та вороги, близькі та родичі – нема такої сфери в житті людини, котра не може бути прояснена за домогою ведичної астрології.
Познайомить нас із базовими методами використання Джйотіш в повсякденному житті багаторічний практик ведичної астрології Борис Капуста.

Наситивши свій мозок інформацією треба подумати і про шлунок. На допомогу прийдуть Макоча, це найкраще вегетаріанське кафе у Львові і саме вони подбають про нас. Вони неодноразово вже на ЙогаДні нас дивували новими ставами, цього разу теж не вийняток. Вартість обіду не входить до вартості квитка, обід можна буде з компонувати індивідуально із різних варіантів страв.

Львівський музичний цех презентує авторську музику середньовічних мотивів північної Європи у виконанні вікінгів українського походження, гурту Gardarica.

Гардарикой – як відомо, древні вікінги називали Русь.

Основний напрямок цього гурту — виконання музики ірландського бароко, середньовічних каталонських мотивів, а такожшведскьких, бретонських, провансальских і ірландських народних мелодій і сефардських пісень. І все це виконується в автентичній манері, відтворюючи мелодію за допомогою старовинних інструментів, жильних струн, неакадемічного співу і власного натхнення.

Слухаючи гурт Gardarica, ви не залишитесь байдужими. Адже, під деякі з виконуваних ансамблем композицій неможливо не танцювати, інші вимагають вдумливого прослуховування, треті можуть бути використані в якості фону для улюбленої діяльності або релаксації. Об’єднує їх одне – це напрочуд гарна музика та натхнення, з яикм вони щиро виконують неймовірні мотиви. Ви перенесетесь в минуле, відчуєте ритми середньовічної Європи і обовязково подаруєте світові посмішку.

Вікторія Титарова – спів, лютня

Тарас Драк – фідель, цитра

Всеволод Садовий – портативний орган, флейта-і-барабан

 

Як і де придбати квитки?

У нас в DimYoga за адресою Коперника, 29 (2 поверх). Графік роботи та телефони ось тут.

Або онлайн у наших партнерів ticketclub.com.ua

Вартість квитків надалі незмінна, проте треба буде поспішити, щоб заощадити.

Отже, до 8 лютого вартість квитка 75 грн

До 14 лютого – 100 грн

В день події 150 грн.

Плануйте гарно проведений час заздалегіть.

До зустрічі!